laen24 logo

Kontakt

Laen24 on pikaajaline laenuvõrdluse portaal. Me ise ei anna laenusid välja, aga proovime leida teile põhjaliku ja asjaliku ülevaate Eesti toimivatest tarbimislaenude pakkujatest.

Aadress

Laen24 asub Niine 11 Tallinnas. Ettevõtte detailid Credit Season OÜ Pärnu mnt 31 Tallinn 10119

Privaatsustingimused ja hoiatus

Laen24.com (“meie”) ei tegutse laenuandja, krediidiasutuse ega muu finantsasutusena. Meie eesmärk on lihtsalt võrrelda finantstoodete ja -teenuste pakkumisi, et aidata tarbijatel saada parem ülevaade finantsmaailmast. Me ei ole finantsekspertidest professionaalid ning meie artiklite sisu põhineb arvamustel, faktidel ja muul üldsusele kättesaadaval teabel. Me ei võta endale vastutust vale või mittetäpse informatsiooni, intressimäärade, ettevõtteandmete ja muu sarnase eest. Klient peab alati ise kontrollima informatsiooni õigsust enne finantsteenuse kasutamist. Kuigi teeme jõupingutusi info kiireks ajakohastamiseks, ei saa me tagada avaldatud info täpsust.

Laen24.com’i kasutades nõustud meie küpsiste poliitika ja kasutustingimustega. Mõned võrdluses olevad pakkumised võivad olla kolmandate osapoolte reklaampakkumised, mille eest võime saada kompensatsiooni. Meie veebilehel võib esineda finantstoodete reklaame. Ükski osa meie lehel olevast infovahendist ei tohiks olla tõlgendatav soovitusena kasutada mainitud finantstooteid. Enne finantstoodete ja -teenuste kasutamist soovitame konsulteerida vastava valdkonna ekspertidega.

Veebilehte kasutades nõustud automaatselt meie kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga.