laen24 logo

Me hindame sinu privaatsust. Loe siit, kuidas me töötleme sinu isikuandmeid.

Seda Privaatsuspoliitikat uuendati viimati 17. augustil 2023.

Sissejuhatus & definitsioonid

Käesolev Privaatsuspoliitika üheskoos meie Kasutustingimustega moodustavad üldised Kasutustingimused (edaspidi ka kui “Tingimused”), mis rakenduvad sellele, kuidas sa pääsed ligi ja kasutad kõiki Laen24.com tooteid ja Teenuseid (üheskoos kui “Laen24.com teenused” või “Teenused”), mis on meie Veebilehe kaudu saadaval. Nende toodete ja Teenuste hulgas on (kuid mitte ainult) kogu sisu ja Teenused, mida pakutakse Laen24.com domeeniaadressitel ning teatud allalaaditavate mobiilirakenduste või platvormide kaudu, mis on Laen24.com poolt volitatud meie Teenuste pakkumiseks (üheskoos kui “Veebileht”). “Laen24.com” hulka kuulub Laen24.com Ltd ning kõik selle juhatajad, töötajad, konsultandid, partnerid, alamüksused ja agendid.

Laen24.com teenuste kasutamisel või nendele ligipääsemisel nõustud sa nende Tingimustega, vastavalt nende viimasele uuendatud versioonile.

See Privaatsuspoliitika aitab sul mõista, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme sinu isikuandmeid. Sa peaksid näitama seda teadet ka kõigile teistele, keda võidakse nimetada või kelle isikuandmeid võidakse kaasata mistahes hinnapakkumisse, tootesse või teenusesse, mida pakutakse meie kaudu.

Kogu Tingimuste dokumentide, sealhulgas Privaatsuspoliitika, keel on Inglise keel. Kui Laen24.com on on mistahes Tingimuste osa inglisekeelsele versioonile loonud tõlke, nõustud sa sellega, et tõlge on loodud üksnes sinu mugavuse eesmärgil ning inglisekeelne Tingimuste versioon valitseb sinu ja Laen24.com suhte ja meie pakutavate teenuste üle. Kui Tingimuste inglisekeelse versiooni ja tõlke vahel esineb vasturääkimisi, on prioriteet inglisekeelsel versioonil. Originaalse Kasutustingimuste dokumendi nägemiseks klõpsa siia ning originaalse Privaatsuspoliitika jaoks klõpsa siia.

Sa mõistad, et oma isikuandmete meile edastamisel nõustud sa allpool kirjeldatud töötlusviisidega. Teiste inimeste isikuandmete edastamisel kinnitad, et sul on vastavate isikute nõusolek nende isikuandmete edastamiseks. Me ei saa sulle pakkuda ühtegi toodet või teenust, mis nõuab erilise kategooria isikuandmete töötlemist, vastavalt isikuandmete kaitse üldmäärusele (GDPR), kui sa just ei anna selliste andmete kogumiseks ja kasutamiseks selgesõnalist nõusolekut.

Märksõnad “meie” ja “Laen24” viitavad Laen24.com-ile. Laen24.com on Eestis registreeritud ettevõte, kelle peakontor asub aadressil Pärnu mnt 31 Tallinn Eesti.

“Sina” tähendab isikut, kes pääseb ligi meie Veebilehele ja kasutab seda.

I. Kogutav informatsioon

Informatsioon, mida võime koguda otse sinult

Me võime koguda informatsiooni otse sinult siis, kui sa kasutad meie Teenuseid – näiteks kui sa registreerid konto, teed finantstoote kohta infopäringu, kui teed meiega kontakteerumiseks päringu, kui seod oma kolmanda poole konto meie Teenusega, kui kasutad meie erinevaid interaktiivseid funktsioone nagu näiteks liugureid, kalkulaatoreid, tekstikaste, uuringuid, ankeete või muid välju Veebilehel. Sellistel juhtudel võime paluda ühte või mitut järgnevat infokildu:

Millal neid andmeid kogutakse

Me võime koguda sinu isikuandmeid, kui:

Automaatselt kogutav informatsioon

Kogutava informatsiooni liigid

Kui sa külastad Veebilehte, kasutad Teenuseid või avad Laen24.com-ilt saadud e-kirja, võime me automaatselt saada ja salvestada teatud informatsiooni sinu arvutist, veebilehitsejast ja/või mobiilseadest, seal hulgas (kuid mitte ainult):

Küpsiste informatsioon

Üldine küpsiste kirjeldus

Kui sa kasutad Teenuseid, võime saata sinu arvutisse või mobiilseadmesse ühe või mitu küpsist (küpsis on väike tekstifail, mis sisaldab tähtnumbriliste tähemärkide jada). Me võime kasutada nii seansiküpsiseid kui ka püsivaid küpsiseid. Seansiküpsis kustub kohe pärast veebilehitseja sulgemist. Püsivad küpsised jäävad alles pärast veebilehitseja sulgemist ning neid võib kasutada sinu veebilehitseja siis, kui külastad Teenuseid edaspidi. Püsivaid küpsiseid saab eemaldada. Palun tutvu oma veebilehitseja abifailiga, et uurida lähemalt, kuidas seadistada oma küpsiste sätteid. Kui sa kustutad küpsised või ei soovi aktsepteerida Teenuste küpsiseid, on võimalik, et me ei saa pakkuda Teenuseid sulle nende täieliku potentsiaaliga.

Tüüpiliselt sisaldavad need ainult kahte infokildu: veebilehe nimi ja unikaalne kasutaja ID.

Kuidas Laen24.com küpsiseid kasutab?

Me kasutame küpsiseid selleks, et säilitada sinu kasutajaeelistused ja -toimingud, sind abistada ja optimeerida sinu üleüldist kogemust meie Veebilehe kasutamisel. Neid tuntakse kui hädavajalikke küpsiseid. Nende küpsiste hulka kuuluvad toimingud nagu näiteks meie lehel konto loomine või selle kasutamine, arvustuste kirjutamine, olemasolevate arvustustega tegelemine nendele vastates või “meeldib” nupule vajutades, muu kasutajasisu kirjutamine veebilehel, kohandatud otsingu või filtrieelistuse seadistamine, kasutajaeelistuste aktsepteerimine ja salvestamine (nende hulgas privaatsuse eelistused) või kõik muud toimingud, mis mõjutavad seda, kuidas sa Veebilehte koged. Need küpsised on olulised selleks, et pakkuda sulle parimat võimalikku kasutajakogemust.

Me kasutame ka mittehädavajalikke küpsiseid (nimetatud ka “täiendavateks küpsisteks“) – need aitavad meil parandada meie veebiturunduse jõupingutusi ja optimeerida veelgi rohkem sinu kogemust meie Veebilehel. Need küpsised võimaldavad meil jälgida sinu kasutajatoiminguid ja siduda neid anonüümsete kasutajaandmetega tänu kolmandatele pooltele ja teenustele nagu näiteks Google Ads, Google Analytics, DoubleClick, Bing Ads, Typeform, Google Tag Manager, Facebook, YouTube jne. Me saame neid andmeid kasutada selleks, et optimeerida ja kohandada sulle pakutavat teenust ning pakkuda sulle asjakohasemaid tulemusi ja teenuseid. Me võime neid andmeid kasutada ka selleks, et leida inimesi, kellel on sulle sarnased huvid ja toimingud (nimetatud ka kui “sarnane publik”). Me võime neid andmeid kasutada ka selleks, et tõhustada oma äritoiminguid, pakkumisi ja kasumlikkust. Lisainfot selle kohta, kuidas me kasutame sinu andmeid, vaata palun sektsiooni II. Kuidas me kasutame sinu informatsiooni.

Enamikke täiendavaid küpsiseid saab keelata küpsiste nõustumise sätete hüpikakna kaudu. Kõiki küpsiseid saab aga keelata, kasutades informatsiooni, mis on antud jaotises “Kuidas ma saan oma küpsiseid hallata”. Tasub tähele panna, et kui sa otsustad kõik küpsised eemaldada või keelata, võib see kahjustada seda, kuidas veebileht peaks töötama ning selle tulemuseks võib olla vähenenud või ebatäpne funktsionaalsus.

Küpsised, mida me võime kasutada

Alljärgnevalt leiad nimekirja küpsistest, mida meie veebileht võib kasutada (kuid mitte ainult).

Kasutajatoimingute küpsised

Need võimaldavad meie veebiserveritel vastata Veebilehel sinu toimingutele, sh sisselogimine, arvustuste kirjutamine, arvustustele “meeldib” hinnangu jätmine, vastuste kirjutamine, kasutajaeelistuste sisestamine otsinguribadel või liugurites või mistahes muu interaktiivse sisu kasutamine meie lehel, jne.

Meeleshoidmise küpsised

Need võimaldavad meil meeles pidada sinu eelistusi, mistõttu ei pea sa näiteks iga kord trükkima sisse oma kasutajaandmeid. Nende hulka kuuluvad ka küpsiste sätete eelistused.

Kohandatud märgised/küpsised

Need võimaldavad meil jälgida sinu toiminguid meie Lehel ning edastada informatsioon sisenevatel ja väljuvatel linkidel ning muudel kolmandatel pooltel, keda sa võid külastada või kellega sa võid kokku puutuda. Need võimaldavad meil jälgida ka sinu poolt loodud andmetoiminguid. Nende küpsiste hulka kuuluvad üldiselt GTM (Google Tag Manager) sildid, laenusildid, URL-sildid, omadusesildid või kasutajasisuga seotud sildid.

Konversiooniküpsised

Need võimaldavad meil määrata anonüümsed ID-d (Google Analytics ID-st), et saada andmeid klikil või konversiooniväärtusel või toimingute kohta, mis on tehtud meie lehel või muu kolmanda poole lehel, kasutades tagasipostitusandmeid. 

Google Analytics

Need võimaldavad meil koguda anonüümset informatsiooni selle kohta, kuidas külastajad meie Veebilehte kasutavad, sh milliseid seadmeid nad kasutavad. Ühtlasi saame ligipääsu anonüümsetele kolmandate poolte publikuandmetele, sh sugu, vanuserühm ja huvid. Google’i privaatsuspoliitikaga saad tutvuda siin.

Muud turundusküpsised

Need on kolmandate poolte küpsised, mis näitavad meile, kuidas sa meie Veebilehe leidsid ning milliselt lehelt sa tulid. Lisaks aitavad need analüüsida sinu käitumist ja toiminguid meie Veebilehel. Need aitavad meil teada, kui tõhus on meie internetiturundus. Mõned küpsised võimaldavad meil luua ka paremini sihitud kasutajarühmasid, tuginedes varasematele kasutajatoimingutele või luua sarnaseid publikuid, mis põhinevad praegusel kasutajakäitumisel ja demograafilistel andmetel, võimaldades meil seega jõuda rohkemate potentsiaalsete kasutajate ja klientideni. Lisaks võimaldavad need meil hinnata mõningaid väliseid veebilehti, kes on sind meie juurde suunanud. Nende kolmandate poolte hulka võivad kuuluda Google Ads, DoubleClick, Bing Ads, Gleam, Yahoo, Facebook, YouTube või teised.

Kuidas ma saan oma küpsiseid hallata?

Sul on võimalik kohandada oma küpsiste sätteid Laen24.com-is kohe, kui sisened meie veebilehele, kasutades vastavat küpsiste nõusoleku hüpikakent.

Pärast küpsiste sätete valimist salvestatakse need tulevase kasutuse jaoks, säilitades andmeid tüüpiliselt 365 päeva. Kui sa soovid küpsiseid aga edaspidi muuta, saad sätteid igal ajal muuta .

Küpsiste seadete akna kaudu võid eemaldada enamuse küpsiseid, mis on “muude küpsiste” kategoorias, kuid sa ei saa eemaldada hädavajalikke küpsiseid, mis on olulised sinu kasutajakogemuse jaoks meie Veebilehe kasutamisel.

Kui sa soovid siiski eemaldada ka hädavajalikud küpsised, saad seda teha, järgides allolevaid juhiseid:

Enamus veebilehitsejaid võimaldavad sul hallata ja blokeerida konkreetsete veebilehtede küpsiseid. Sul on võimalik blokeerida ka ainult kolmandate poolte küpsiseid. Seda tehes saad endiselt nautida Laen24.com kasutamisel parimat kogemust. Lisainfot selle kohta, kuidas hallata oma veebilehitsejas küpsiste seadeid leiad siit.

Lisainfot selle kohta, kuidas hallata ja keelata küpsiseid, leiad veebilehelt https://www.allaboutcookies.org/. Pea aga silmas, et küpsiste kustutamisel või keelamisel võib meie Veebilehe funktsionaalsus olla mõjutatud ning on võimalik, et sa ei pääse ligi meie Veebilehe funktsioonidele või osadele.

Sa võid keelata ka konkreetseid küpsiseid, mis on seotud Google’i ja Facebooki reklaamidega, nagu toodud alljärgnevalt:

Google’i küpsised

Facebooki küpsised

Lisaks võid lugeda Google’i privaatsuspoliitikat siit.

Facebooki privaatsuspoliitikat saad lugeda siit.

Kolmandate poolte veebimajakad ja nupud

Me võime Veebilehel rakendada kolmandate poolte reklaame või muud sisu, mis võib kasutada veebimajakaid. Need võimaldavad kolmanda poole sisupakkujal lugeda ja kirjutada küpsiseid sinu veebilehitsejas, seoses sinupoolse kolmanda poole sisu vaatamisega veebilehel. Me võime rakendada ka kolmandate poolte nuppe (nagu Facebooki “meeldib” või “jaga” nupud), mis võivad võimaldada kolmandatel pooltel koguda informatsiooni sinu kohta veebilehitseja küpsiste vahendusel, isegi, kui sa ei kasuta nuppe.

Sellel Veebilehel võidakse kasutada mitmeid erinevaid jälgimis- ja reklaami programme, nende hulgas (kuid mitte ainult) Google Analytics. Me lubame kolmandatel pooltel, sealhulgas partneritel ja mittepartneritel, reklaamivõrgustikel, analüütikapakkujatel ja muudel reklaamiteenuste pakkujatel koguda informatsiooni sinu veebitoimingute kohta Veebilehel ning sinu veebilehitsejates ja seadmetes, kasutades küpsiseid, veebimajakaid, mobiilireklaamide tuvastajaid ja muid tehnoloogiaid. Need kolmandad pooled võivad kasutada seda informatsiooni selleks, et näidata sinu veebilehitsejates ja seadmetes veebireklaame, mis on suunatud sinu huvidele ja eelistustele.

Informatsiooni, mida kogutakse veebimajakate, nuppude ja muude sarnaste tehnoloogiatega, kogutakse otse kolmandate poolte poolt ning me ei vastuta nende kolmandate poolte privaatsusmeetmete eest. Sellisel viisil kolmandate poolte poolt kogutud informatsioonile kohaldub vastava kolmanda poole enda privaatsuspoliitika. Mõned nendest kolmandatest pooltest on Võrgureklaami algatuse (Network Advertising Initiative) liikmed ning osalevad tööstuse loobumisvõimaluse praktikas, saadaval aadressil http://optout.aboutads.info/#!/ või http://optout.networkadvertising.org/#!/. Lisaks võid loobuda Google Analyticsi küpsistest siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Kuna veebilehtede ja mobiilirakenduste kasutamisel on erinevusi, on võimalik, et sa pead loobumissamme järgima mõlemal platvormil. Paljud mobiilseaded võimaldavad loobuda huvipõhistest reklaamidest mobiilseadmel, kasutades oma mobiilseadme või rakenduse seadeid. Lisainfo jaoks vaata palun oma mobiilseadme sätteid. Meie rakenduse võib maha laadida ka mobiilseadmes oleva tavalise mahalaadimisprotsessi või rakenduse turuplatsi vahendusel. Pea silmas, et loobumisvalik rakendub ainult sellele veebilehitsejale ja seadmele, mida sa loobumise ajal kasutad.

Teiste allikate informatsioon

Me võime sinu kohta saada informatsiooni ka kolmandate poolte allikatest, nagu näiteks meie partneritelt või reklaamiteenuse pakkujatelt. Me võime saada andmeid ka kolmandate poolte teenustelt, kes pakuvad võimalust jagada informatsiooni, mis on sinu poolt kolmandale poolele esitatud rakenduse programmiliidese vahendusel (API), nagu näiteks Facebook Connect või Twitter API. Kui me kombineerime või seome teistest allikatest saadud informatsiooni sinu informatsiooniga, mida kogume Teenuste kaudu, käsitleme kombineeritud informatsiooni vastavalt käesolevale Privaatsuspoliitikale, Tingimustele ja asjakohastele seadustele.

II. Kuidas me kasutame sinu informatsiooni

Sinu informatsioon on meie töö lahutamatu osa ning me kasutame seda mitmetel viisidel, et pakkuda Teenuseid ja hallata oma ettevõtet. Me kasutame sinu antavat informatsiooni näiteks järgnevatel eesmärkidel:

Järgnevad protsessid toetuvad õigustatud huvile:

III. Kuidas me jagame sinu informatsiooni

Ära esita Teenuste või informatsiooni päringuid, kui sa ei soovi, et sinu isikuandmeid jagataks ülalpool mainitud viisidel. Kui sa oled esitanud Teenuste vahendusel päringu ja oleme jaganud sinu informatsiooni ülaltoodud viisil, rakenduvad kolmanda poole privaatsuspoliitika tingimused sellele, kuidas see pool sinu informatsiooni kasutab.

Sa võid keelduda teatud informatsiooni meiega jagamisest, mispuhul on võimalik, et me ei saa sulle pakkuda Teenuste mõningaid funktsioone.

IV. Konto informatsioon & andmeõigused

Sul on järgnevad õigused seoses oma konto informatsiooni või andmetega, mis on seotud sellega, kuidas sa Teenust kasutad:

Sinu informatsiooni uuendamine

Kui sa oled avanud Laen24.com konto, võid uuendada või parandada oma profiiliandmeid ja eelistusi igal ajal, avades oma konto seaded Veebilehe kaudu. Selle tegemiseks pead pärast konto avamist sisenema WordPressi vaataja režiimis ning klõpsama konto seadete jaotisel.

Sinu konto deaktiveerimine

Me ei kustuta informatsiooni pärast sinu konto deaktiveerimist. Kuigi sinu deaktiveeritud olek kajastub kiirelt meie andmebaasides, võime säilitada sinu informatsiooni mitmetel põhjustel, sealhulgas seaduse nõuded, tagavarakoopiad, arhiveerimine, pettuste ja väärkasutuse ennetamine ja analüütika. Pärast deaktiveerimist ei saa sa enam Laen24.com-ilt e-kirju ning seosed kolmandate poolte kontode ja teenustega lõppevad automaatselt.

E-kirjade tellimise lõpetamine

Kui sa ei soovi meilt saada e-posti teel pakkumisi või uudiskirju, võid loobuda meilt e-posti informatsiooni saamisest (välja arvatud e-kirjad, mis on seotud sinu registreerimisega, kasutajaandmete parandamisega, parooli vahetamisega ja muude toimingutega, mis on olulised Teenuste kasutamisel), kasutades iga meie saadetud turunduskirja all olevat loobumisprotsessi. Kuigi muudatused kajastuvad kiirelt andmebaasides, võime me säilitada sinu informatsiooni mitmetel põhjustel, sealhulgas tagavarakoopiad ja arhiveerimine, pettuste ja väärkasutuse ennetamine ja analüütika. Kui soovid end eemaldada kõigist andmebaasidest nii nagu vähegi võimalik, anna meile palun teada aadressil support@Laen24.com.

Teenuste ja nõustamise tagasilükkamine

Sul on võimalik keelduda mistahes tasuta konsultatsioonidest või teenusepakkumistest, mis on sulle esitatud pärast seda, kui oled meie Teenuste kaudu teinud päringu kolmanda poole juures.

Andmete päring

Selleks, et saada ligipääs andmetele, mida me sinu kohta säilitame, pead tegema “andmesubjekti ligipääsupäringu”. Selle jaoks saada meile e-kiri aadressile suppo@Laen24.com.

Palun esita:

Kui oleme saanud sinu kirjaliku päringu ja dokumendid, on meil 30 kalendripäeva aega sinu päringu täitmiseks. Kui see pole mingil põhjusel võimalik (näiteks väga suure andmevolüümi tõttu), on meil seaduse alusel õigus täita päring lisanduva 60 päeva jooksul. Kui selline hilinemine võib tekkida, teavitame sind sellest võimalikult kiiresti üheskoos infoga selle kohta, millal me usume, et meil on võimalik sulle päritud dokumendid saata.

Sinu andmete säilitamine

Sinu isikuandmeid säilitatakse nii kaua kui on vaja selleks, et pakkuda sulle kokkulepitud tooteid või teenuseid. Neid säilitatakse ka pärast seda, kui mistahes konto või Teenus on suletud või muul moel lõppenud, vastavalt seaduse nõuetele.

Laen24.com kustutab regulaarselt tundlikumaid andmeid nagu näiteks häälsõnumite kirju, mis tuleb kustutada 2 aasta jooksul pärast nende saamist.

Muud andmeõigused

Andmesubjektina kuuluvad sinu muude õiguste hulka (kus asjakohane):

Andmepäringud

Kui soovid lisainfot nende õiguste osas ning kuidas neid õiguseid kasutada, võta ühendust aadressil: support@Laen24.com.

Kui sul on mistahes päringuid oma andmeõiguste osas või sa arvad, et neid pole täidetud Laen24.com-i poolt, võta palun ühendust meie andmekaitseametnikuga aadressil support@Laen24.com

või saates kirja aadressile:
Data Protection Officer
Credit Season OÜ
Pärnu mnt 31 10119, Eesti

V. Meie pühendumus andmeturbele

Üldine andmepoliitika käitumisjuhend

Me kasutame teatuid füüsilisi, halduslikke ja tehnilisi turbemeetmeid, mis on loodud selleks, et kaitsta sinu informatsiooni terviklikkust ja turvalisust. Me ei saa aga tagada mistahes informatsiooni turvalisust, mis on Teenuste kaudu meile esitatud või mida Veebilehel salvestatakse, seega sa teed seda omaenda riskil.

Sinu andmete konfidentsiaalsus ja avaldamine

Meie eesmärk on kohelda sinu isikuandmeid privaatselt ja konfidentsiaalselt. On võimalik, et aeg-ajalt palkame me agente ja alltöövõtjaid sinu isikuandmete töötlemiseks meie nimel. Sama konfidentsiaalsuse ja turvalisuse kohustus rakendub ka neile ning kogu töötlemine teostatakse meie juhistele vastavalt.

Toome su tähelepanu sellele, et järgneval neljal erakordsel juhul on meil kohustus andmeid avaldada, vastavalt seadusele ja muudele olukordadele, mida oleme alljärgnevalt täpsustanud. Need olukorrad on:

Kui sa esitad kaebuse meie Teenuse kohta, on võimalik, et me oleme kohustatud edastama sinu kaebuse andmed, sh sinu isikuandmed, asjakohasele ombudsmannile. Sa võid olla kindel, et ka nemad on kohustatud järgima isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR-i) nõudeid ning hoidma sinu isikuandmeid rangelt konfidentsiaalsetena.

Pea silmas, et meie ja meie tarnijad võivad teha mitmeid kontrolle, hindamaks taotluseid või tuvastamaks identiteeti, et ennetada ja tuvastada kuritegusid ning rahapesu ja ühtlasi võivad andmeid jagada igal ajal eesmärgiga ennetada pettuseid.

Pettuste ennetamine ja tuvastamine

Pettuste ennetamiseks ja tuvastamiseks võivad teenusepakkujad igal ajal jagada sinu kohta informatsiooni Laen24.com liikmetega.

Me jälgime aktiivselt oma Veebilehele sisestatud informatsiooni ja edastame pettuse kahtluse korral informatsiooni teistele pooltele, sealhulgas kindlustuspakkujad, finantsasutused ja pettuse ennetamisega tegelevad ametkonnad. Sellele informatsioonile võivad ligi pääseda ja seda kasutada õiguskaitseametnikud.

Meie ja teised organisatsioonid võivad sellele informatsioonile ligi pääseda ja seda kasutada pettuste ja rahapesu ennetamiseks, näiteks järgnevates olukordades:

Järelvalveametile kaebamine

Kui sul on kaebuseid seoses oma isikuandmete töötlemisega, on sul õigus teha kaebus asjakohasele järelvalveametile.

VI. Selle Privaatsuspoliitika muutused

Meil on õigus seda Privaatsuspoliitikat igal ajal muuta. Kui me teeme materiaalseid muudatusi selle osas, kuidas ma sinu informatsiooni kohtleme, teavitame me sind, näiteks avaldades Veebilehel silmatorkava teate või saates sulle e-kirja, et saaksid otsustada, kas soovid Teenuse kasutamist jätkata. Materiaalsed muudatused jõustuvad 30 kalendripäeva pärast meie esimest teavitust või pärast seda, kui oled muutunud kasutustingimused vastu võtnud. Immateriaalsed muudatused jõustuvad pärast seda, kui need on avaldatud Veebilehel uuendatud Privaatsuspoliitikas või Kasutustingimuste lehel. Palun külasta seda lehte perioodiliselt uuesti, et olla kursis selle Privaatsuspoliitika muudatustega. Kahtluste vältimiseks lahendatakse vaidlused vastavalt sellele, milline Privaatsuspoliitika kehtis sel ajal, kui vaidlus tekkis.

VII. Meie kontaktinfo

Kui sul on lisaküsimusi, võta meiega julgelt ühendust. Sa võid meile saata e-kirja aadressile support@Laen24.com või kirja postiaadressile:

Credit Season OÜ
Reg nr 12464578
Pärnu mnt 31 10119, Eesti

Viimati uuendatud

Seda Privaatsuspoliitikat uuendati viimati 17. august 2023.