laen24 logo
lhv
lhv

LHV Group on asutatud 1999. aastal Rain Lõhmuse ja Andres Viisemanni poolt ja tänaseks kasutab nende pangateenuseid üle 200 000 kliendi. Nad on uuendusmeelsed ning neil on tugev investeerimis- ja ettevõtluskogemus. LHV Group juhitavatel pensionifondidel on ligi 177 000 klienti ja investeerimislahendused on väidetavalt ühed Eesti parimad. 

LHV
lhv
lhv

Investeerimise populariseerimiseks ja finantskirjaoskuse õpetamiseks on nad loonud mängu Börsihai, mis on kord aastas toimuv aktsiamäng virtuaalrahaga.

LHV on algusest saati rõhunud tugevalt oma kodumaisele päritolule ja Eesti kapitali investeerimisele. Oma teenustes, tingimustes ja visuaalses brändis hindavad nad lihtsust ja selgust ning see väljendub ka nende mobiiliäpis ja kodulehe iseteeninduses.

Milliseid laene LHV pank pakub?

Oma teenuste poolest on LHV muutunud sarnaseks Skandinaavia suurpankadele. LHV finantsteenuste valikusse kuuluvad igapäevapanganduse lahendused, laen ja liising, investeerimine ning pensioni kogumine. Ka äriklientidele mõeldud teenuste valik on neil piisav, et ettevõtjad saaksid kõik oma finantsasjad ilusti aetud. 

Eraklientide laenude osas on neil valik lai. Olgu sul vaja lisaraha auto, kodu, remondi, sisustuse, tervise või hariduse jaoks – neil on selle jaoks vastav lahendus olemas. Muude suuremate väljaminekute jaoks pakuvad nad väikelaenu, mille puhul on kasutamise otstarve täiesti sinu otsustada.  

Lisaks laenudele on võimalik LHV pangas oma raha hoiustada ja tegeleda investeerimisega. Lisaks viimasele pakub LHV ka selle jaoks eraldi konsultatsioone.

Pangakontorite võrgustik on LHV-l väike, kuid sellevõrra rohkem on nad pööranud tähelepanu internetipangale ja mobiiliäpile, mis võimaldab sul kõik vajalik toimingud ära teha asukohast hoolimata.  

Väikelaen sobib igaks otstarbeks – sina ise valid, milleks vaba raha kasutada. Võimalik on saada laenu summas 200 kuni 10 000 eurot ilma tagatise nõudeta. Lisaks puudub igakuine haldustasu ning laenu on võimalik tagastada ka enneaegselt. LHV küsib intessiks 15.9%.

Otsid lisaraha uue sõiduks või vana remondiks? Või äkki oled hoopis unistatud omaenda mootorpaadist või mootorrattast? LHV autolaenuga saad soetada endale just sellise mootorsõiduki nagu sul vaja. Ei mingit sissemakset ega kaskot. Taodelda saab laenu summas 3000 kuni 20 000 € ja raha saab kohe kontole. Intress alates 9,9% laenujäägilt, puudub igakuine haldustasu ning saad laenu ennetähtaegselt tagastada tasuta.

LHV pank pakub Eesti kõige paindlikumat kodulaenu. Esmase pakkumise saab kätte juba 24 tunnijooksul. Lisaks sellele on laenu ennetähtaegne tagastamine tasuta ja uue korteri hindamisakti saab eriti soodsa hinnaga. Täpsema pakkumise saab pärast taotluse ära saatmist, mida saab mugavalt teha LHV kodulehel.

Tee korda oma kodu või suvemaja või osta hoopis uus – ikka selleks, et saaksid luua endale hubase kodu. LHV remondilaenu jaoks ei ole vaja tagatist ning laenata on võimalik kuni 20 000 €. Raha laekub kohe kontole. Puudub igakuine haldustasu ja laenu on võimalik ennetähtaegselt tagastada tasuta.

Oled ostnud just endale uue kodu, kuid see tunne ei ole ikkagi veel päris õige, sest kodu on veel vaja sisustada? Või hoopis on olemasolev tehnika aegunud? LHV sisustuslaen on mõeldud just selleks. Lisaks saad laenu kasutada ka aiatehnika ja elektroonika ostmiseks. Võimalik laenusumma on kuni 20 000€, tagatist pole vaja ning raha kantakse kohe kontole.

LHV tervise- ja ilulaen on mõeldud ravi- ja iluteenuste eest tasumiseks või erinevate tervise- ja ilutoodete ostmiseks. Olgu selleks siis hambaravi, silmade operatsioon, esteetiline kirurgia või muu meditsiiniteenus. LHV pakub selleks laenu summas 200 kuni 10 000 eurot. Raha kantakse kohe kontole peale taotluse kinnitamist. Tasuta ennetähtaegne tagastamine ja puudub igakuine haldustasu.

LHV eralaenu eesmärk on anda võimalus inimestel rahastada enda olulisi ettevõtmisi. Olgu selleks osta või renoveerida kinnisvara, sisustada kodu, finantseerida suuremaid väljaminekuid või investeerida kinnisvara tagatisel. See laen sobib nii ettevõtete omanikele kui ka kinnisvara ostjatele ja investeerijatele. Näiteks suvekodu ostuks finantseerib LHV kuni 70% suvekodu väärtusest koos laenu graafikuga kuni 30 aastat ja intressiga alates 4,1% + euribor. Täpse kuumakse saab arvutada kodulehel. 

Sul on kogenunud mitmeid järelmakse ja laene? Liida neid kokku üheks paremate tingimustega LHV-s. Hea intress, selge ülevaade ja parim teenindus. Lepingutasu ja igakuine haldustasu 0€.

LHV pank pakub veel ka ettevõtete laene nagu arvelduslaen, käibekapitali laen, investeerimislaen, ettevõtete omandamise laen kui ka laene korteriühistutele. Väiksemate arenguhüpete toetamiseks tasub kaaluda mikrolaenu, mida saab taodelda summas 5000 kuni 50 000 €.

Millised on LHV laenutingimused?

LHV-st saad laenu pea iga vajaduse jaoks. Näiteks väikelaenu saad LHV-st võtta 200 € – 10 000 € ja see tuleb tagasi maksta 6 kuu kuni 5 aasta jooksul. Intress väikelaenule on alates 15,9 % aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi just laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb. LHV väikelaen on ilma tagatiseta laen.  

Laenulepingul puudub igakuine haldustasu, kuid peab arvestama lepingu sõlmimistasuga, mis on 1% laenusummast, kuid vähemalt 29,9 €. Kui juhtud laenu võtma kampaania ajal, siis võib sul vedada ja saad lepingutasu 0 €. Kusjuures, laenutaotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Nii ei teki konto omamisega seonduvaid kulusid.      

Sisustuslaenu, autolaenu ja remondilaenu puhul on tegemist samuti ilma tagatiseta väikelaenuga, kuid neil on seoses sihtotstarbelise kasutamisega tavapärasest soodsamad tingimused. Nendel laenudel on laenatavad summad suuremad ja intress madalam. Laenu saad võtta kuni 20 000 € ning intress on alates 9,9 % aastas laenujäägilt. Aga ka nende taotlemiseks ei ole vaja tagatist ega omada LHV pangakontot.   

LHV panga laenu saad taotleda siis, kui sinu kuusissetulek on vähemalt 250 €, oled vähemalt 18 aastane ning oled Eesti Vabariigi kodanik või omad elamisluba ja elad Eestis. Laenu saad taotleda ilma konto väljavõtteta, välja arvatud juhul kui klienditugi selle esitada palub. 

LHV laenutaotluse saad esitada kodust lahkumata nende kodulehel või mobiiliäpis. Kui sul on taotlus esitatud, siis arvutatakse sulle välja krediidilimiit, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul võtta väikelaenu. Selle limiidi ulatuses võid sõlmida ühe või mitu väikelaenulepingut.  

Lepingu saad allkirjastada iseteeninduskeskkonnas. Kui sul puudub digitaalse allkirjastamise võimalus, siis võid pöörduda nende koostööpartneri Euronicsi kauplusse, kus saad lepingu allkirjastada paberkandjal. Peale allkirjastamist jõuab juba mõne hetkega sinu kontole laenusumma, millest on maha arvestatud lepingutasu.

Jah, kogu väikelaenu summa ennetähtaegne tagasimaksmine on tasuta. Selleks pead LHV panga klienditeenindust kirjalikult teavitama ning nemad annavad sulle edasised juhised, mis teha.

LHV puhul on tegemist väga mobiilisõbraliku pangaga. Ka kõik laenudega seonduvad tehingud ja toimingud saad teha nende mobiiliäpis. Sealhulgas saad äpis taotleda väikelaenu, vaadata laenujääki, maksegraafikut ja järgmise makse infot, võtta ühendust kliendihalduriga ja vajadusel ennetähtaegselt lõpetada väikelaenu leping.  

Sul on küsimusi? Tutvu julgelt LHV kodulehega, kust leiad rohkem infot erinevate laenude ja nende tingimuste kohta. Kui sa oma küsimustele vastust ei leidnud, võid helistada ka nende klienditeenindusse või broneerida aeg nende kontorisse aadressil Tartu mnt 2, 10145 Tallinn või Ülikooli 2a, 51003 Tartu.