laen24 logo
credit24
credit24

Kui otsid Eestis usaldusväärset ja paindlikku laenupakkujat, siis on Credit24 just sulle mõeldud! Nende lihtne ja kiire taotlemisprotsess, konkurentsivõimelised tingimused ning suurepärane klienditeenindus muudavad Credit24-st parima valiku. Pole vaja keerulisi dokumente ega pikalt oodata – kõik saab tehtud mugavalt ja kiiresti.

Vali Credit24 ning naudi meelerahu, teades, et oled teinud õige valiku oma rahaliste vajaduste rahuldamiseks. Liitu nende rahulolevate klientide perega ja veendu ise!

credit24

Credit24 tutvustus

Credit24 on Eestis tegutsenud aastaid ning on end tõestanud usaldusväärse ja turvalise laenupakkujana. Nende tegevus on reguleeritud ja järelevalve all, mis tagab, et kõik laenutehingud on turvalised ja vastavad seadusandlusele. Samuti kasutavad nad kaasaegseid turvameetmeid, et kaitsta klientide andmeid ja privaatsust. 

Credit24 on olnud enam kui 380 000 klienti, andes välja 204 miljon eurot pappi, et inimesed saaksid täide viia oma unistusi, katta ootamatuid väljaminekuid või tulla toime igapäevaste kulutustega paindlikumaks toimetulekuks. 

Paljud kliendid on jätnud positiivseid tagasisideid oma kogemustest Credit24-ga. Nende rahulolu ja positiivsed arvustused kinnitavad, et Credit24 on usaldusväärne partner, kes aitab oma klientidel saavutada rahalisi eesmärke. Nende maine on suurepärane ja paljud kliendid on valinud neid korduvalt oma finantslahenduste pakkujaks.

Oled just ostnud endale omaenda esimese kodu, kuid selle seisukord ei tekita seda õiget kodutunnet? Või kas kodu interjöörist on puudu üks kindel sisustuselement, mis teeks kogu ilme ühtseks? Või vajad hoopis rahalist lisajõudu aianurga korrastamiseks? Või on kodus hoopis vananenud kodutehnika, mis vajab ümber vahetamist? Remondilaen – see on selleks puhuks ideaalne.

Oled alati unistaud omaenda mootorrattast, tsiklist, rollerist või ATVst? Credit24 motolaenuga saad osta omale täiesti uue või muuta vana sõiduvahend uueks. Soovi korral saad sõidupargis ka oma vana sõiduvahendi vahetada uuema vastu.

Oled alati unistanud Kanaaridel puhkamisest või hoopis saada osa USA suurlinna elust? Või kõnetab sind hoopis ülemaailma reis, kus saab näha ja kogeda mõlemat? Credit24 laen sobib selleks ideaalselt koos tasuta lepingutasu ning madala intressiga.

Armastus on ilus. Veel ilusam on see siis, kui saad seda tähistada pulmadega, mis jäävad kauaks meelde. Pulmalaenu jaoks mõeldud laen lepingutasu on 0 eurot ja intress alates 2% kuus.

Oled alati unustanud kenast naeratusest, prillivaba elust, soovinud enda juures midagi muuta või on lihtsalt spetsialisti vastuvõtud liiga kallid? Credit24 tervise- ja ilulaen sobib selleks ideaalselt. Laenude lepingutasu on 0 eurot ja intress alates 2% kuus.

Mida peab tegema?

Paindlikud lahendused Credit24-st – osta nüüd, maksa hiljem!

Credit24 pakub sulle paindlikku võimalust jaotada kõik oma väljaminekud mugavalt osamakseteks. Olgu tegemist kodutehnika, igapäevaste ostude või ootamatute kulutustega, saad ise otsustada, millal ja mida ostad. Säästa raha sooduspakkumiste ajal ja ole alati valmis ootamatuteks olukordadeks – sinu krediidikonto on alati sinu käsutuses 24/7. Maksa ainult kasutatud krediidi eest!

Pikendatud tagasimakseperiood

Kasutatud summa tagasimaksmiseks on sul aega kuni 60 kuud, kuid soovi korral võid laenu varem tagasi maksta ja säästa intressikuludelt. Nii on sul täielik kontroll oma finantside üle ja võimalus säästa veelgi rohkem.

Krediidikonto – kaasaegne lahendus

Credit24 krediidikonto on suurepärane alternatiiv traditsioonilisele krediitkaardile. Kui vajad rohkem raha kui algselt planeeritud, on krediidikonto just see, mida vajad. Ava krediidikonto tasuta internetis ja tee väljamakseid otse oma kontole – see on lihtne ja mugav lahendus. Maksa intressi ainult välja võetud summa eest ja naudi finantsvabadust!

Sinu finantsiline meelerahu

Credit24 teeb rahastamise lihtsaks ja kättesaadavaks kõigile. Liitu rahulolevate klientide perega ja veendu ise, kui mugav ja paindlik võib olla laenamine. Vali Credit24 – sinu usaldusväärne partner igas olukorras!

Millised on Credit24 tingimused?

Lihtsad ja selged tingimused laenu saamiseks

Credit24 krediidikonto kasutamine on lihtne ja tingimused selged. Laenu saamiseks pead vastama mõnele põhinõudele:

– Olema vähemalt 18-aastane.
– Omama pangakontot Eestis, millele laekub regulaarne ametlik sissetulek.
– Puuduma maksehäired.
– Ei tohi olla probleeme hasartmängudega.

Kiire ja mugav sissetulekute kontroll

Credit24 teeb laenutaotluse esitamise eriti mugavaks, pakkudes võimalust kinnitada oma sissetulekud kiiresti ja lihtsalt. Selleks tuleb anda IPF Digital AS-le nõusolek teha päring pensioniregistrisse. Kinnitatakse sinu nimi, isikukood, pensionikonto number ja viimase 6 kalendrikuu sissetulekud. Taotluse esitamisel märgi lihtsalt vastav linnuke ja asi ongi tehtud!

Planeeri ette ja ole valmis ootamatusteks

On oluline mõelda samm ette ja veenduda, et suudad laenu tagasi maksta ka juhul, kui peaksid ajutiselt kaotama töö. Planeeri oma finantsid hoolikalt ja vali laenusumma ning tagasimakseperiood, mis vastab sinu võimalustele.

Usaldusväärne ja läbipaistev

Credit24 pakub läbipaistvaid ja usaldusväärseid laenuteenuseid, aidates sul rahuldada oma rahalisi vajadusi mugavalt ja turvaliselt. Vali Credit24 ja naudi finantsilist meelerahu!

Intress ja krediidikulukuse määr

Paindlikud tingimused ja soodsad pakkumised

Credit24 pakub konkurentsivõimelise intressimääraga laene, mis on vaid 2% kuus. Näiteks 1000-eurose laenu puhul 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM (krediidi kulukuse määr) 27,24% (maksimum KKM 57,98%). See tähendab, et tagasimaksete summa on 1135 eurot, mis on ka kogusumma.

Eripakkumised ja paindlik tagasimakseperiood

Credit24 pakub sageli eripakkumisi, kus esimestel kuudel ei tule intressi tasuda. Seetõttu tasub alati Credit24 kodulehel silma peal hoida, et parimaid pakkumisi mitte maha magada. Tagasimakseperioodi saad valida vastavalt oma vajadustele – alates 3 kuust kuni 60 kuuni. Nii leiad alati endale sobiva lahenduse.

Lihtne ja kiire laenutaotlus

Laenu taotlemine on Credit24-s lihtne ja kiire. Külasta nende veebilehte ja vajuta nuppu “Alustan taotlemist”. Täida avaldus ja saad sekunditega personaalse pakkumise. Kui pakkumine sobib, kinnita see ja vajadusel võtab sinuga ühendust Credit24 kliendihaldur, et täpsustada detailid. Peale seda laekub raha sinu kontole kiiresti ja mugavalt.

Miks valida Credit24?

Credit24 – Sinu usaldusväärne partner ootamatutes olukordades

Vahel tuleb ette olukordi, kus raha on vaja rohkem, kui seda hetkel olemas on. Sellistes olukordades on laen suureks abiks. Kui otsid head laenupakkumist, vali Credit24 – üks populaarsemaid laenuandjaid Eestis.

Paindlikud võimalused ja kliendisõbralikud tingimused

Credit24 pakub võimalust lepingust taganeda 30 päeva jooksul ilma intressikuludeta, kui sa ei ole teenusega rahul või oled leidnud oma rahamurele juba lahenduse. Lisaks pakuvad nad maksepuhkust, kui peaksid ootamatult töö kaotama või sissetulek väheneb. See tähendab, et saad oma finantsid rahulikult korda seada ilma lisapingeta.

Mugav ja professionaalne klienditeenindus

Credit24 hoolib oma klientidest ja pakub professionaalset klienditeenindust. Nende sõbralik ja abivalmis meeskond on valmis vastama kõikidele küsimustele ja aitama lahendada võimalikke probleeme. Saad nendega ühendust võtta e-posti teel aadressil klienditeenindus@credit24.ee, telefonil 614 3400 või külastada nende kontorit aadressil Lõõtsa 5, VIII korrus, 11415, Tallinn, Eesti. Nad on alati vaid ühe telefonikõne või e-kirja kaugusel, tagades, et saad vajaliku toe ja abi igal ajal.

Miks valida Credit24?

– Usaldusväärsus ja populaarsus: Üks juhtivaid laenuandjaid Eestis.
– Kliendisõbralikud tingimused: Võimalus lepingust taganeda 30 päeva jooksul ilma intressikuludeta.
– Maksepuhkus: Mitmeks kuuks maksepuhkuse võimalus ootamatute sissetuleku vähenemiste korral.
– Professionaalne klienditeenindus: Abivalmis ja sõbralik meeskond, kes on alati valmis aitama.

Liitu rahulolevate klientide perega

Credit24 on usaldusväärne partner, kes pakub paindlikke ja kliendisõbralikke lahendusi. Liitu rahulolevate klientide perega ja veendu ise, kui mugav ja turvaline võib olla laenamine. Vali Credit24 ja naudi meelerahu teades, et oled teinud õige valiku!