laen24 logo
monefit

Monefit Estonia OÜ kuulub rohkem kui 10 aastase kogemusega rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group.

Nagu finantstehnoloogia gruppi kuuluvast ettevõttest oodata võib, on Monefiti puhul tegu väga digitaalse ettevõttega. Nad lähtuvad oma teenuste pakkumisel sellest, et inimesed on harjunud ka finantsasju veebi vahendusel korraldama ja ilma tungiva vajaduseta keegi pangakontorit ei külasta.

Mugav ja paindlik
onlinekrediit igaks olukorraks

Modernsed ja mugavad lahendused on kaasaegse elu lahutamatu osa ning nende tehnoloogia on siinkohal abiks, et ka krediidi taotlemine lihtsamini tehtuks saada. Monefit pakub oma sõnul sõltumatust ülereguleeritud pangandussüsteemist ja vabadust teha oma finantsotsuseid täpselt nii ja siis, kui seda õigeks pead.

Monefit keskendub krediidikonto ehk nn personaalse krediidiliini pakkumisele ning seda kasutajasõbralikult ja lihtsalt. Nende teenus on tänu oma mugavusele ja kiirusele justkui sinu mobiilne rahakott juhuks, kui ootamatult rahalisi vahendeid napib. Sellega on nende krediidikonto alternatiiv kiirlaenule ja SMS laenule.

Monefit on mobiilne krediidiliin, mille abiga saab raha kasutada kuni 10 000 € väärtuses. Selleks vaid vali endale vajalik summa ja saada sooviavaldus. Krediidiliini avamine ja selle omamine on ilma krediiti kasutamata tasuta. See tähendab seda, et inressid hakkavad jooksma siis, kui alles krediidi kasutusele võtad. Kui soovid raha juurde saada, võtab uue taotluse tegemine vaid mõni minut.

Monefitist on võimalik saada krediiti alates 50 € kuni 10 000 € ulatuses, mis on täiesti arvestatav väikelaenu summa. Laenatud summa tagasimaksmise periood oleneb krediidisumma suurusest. Sõltuvalt kasutusse võetud summa suurusest korrigeerib minimaalsete kuumaksete graafik automaatselt tagasimakse perioodi pikkust sellisel moel, et igakuised maksed oleksid alati taskukohases proportsioonis krediidikohustuste jäägiga. Kuid alati võib ka varem kasutuses oleva krediidi tagasi maksta. Samas on Monefit krediidikonto avamine ja selle omamine ilma kasutusel oleva krediidisummata tasuta, mingeid haldustasusid ei rakendata.

Tasub ka ära märkida, et krediidiliini kasutusele võetud maht vabaneb kuumaksetes sisalduva krediidi põhiosa võrra pärast iga kuumakse tasumist. Nii on lihtne seda krediidikontot vajadusel korduvalt kasutada.

Krediidi kulukuse määr on 48,44% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidiliin 1000 €, kontohaldustasu 0€/kuus, tarbija poolt makstav kogusumma ja tagasimaksete summa 1227,21 €, fikseeritud intressimäär aastas 39,60%. Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et krediidiliin võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest krediidiliini kasutusse võtmisest.

Krediidiliini ehk nö konto avamiseks pead olema 18-aastane Eesti vabariigi kodanik või omama Eestis alalist elamisluba. Kui soovid taotleda krediidi kasutamist, kontrollitakse lisaks, et sul ei ole maksehäireregistris avatud maksehäireid. Esmakordse taotluse puhul pead sooritama digitaalse isikutuvastuse või allkirjastama isikutuvastusankeedi Monefiti ID-punktis – kas Omniva (Eesti Post) kontorites või Monefit Estonia OÜ esinduses. 

Esmakordselt Monefitist krediiti taotledes tuleb sul luua endale konto, läbida isikutuvastus ning krediidivõimekuse kontroll. Viimase käigus määratakse sinu personaalne krediidi maht ehk kui suure summa laenata saad. Juhul, kui sinu krediidiliini personaalseks mahuks ei ole kohe alguses maksimaalne 10 000 € , siis ei tasu seda varianti kohe kõrvale jätta. Korrektse maksekäitumise ja kehtivate kohustuste täieliku tasumise korral suurendatakse ka sinu krediidiliini summat.  

Kui esimesel korral on krediidi taotlemine õnnestunud, siis edaspidi on see veelgi lihtsam. Järgmise taotluse esitamisega läheb aega vaid mõni minut. Sul on võimalik taotleda kasutuses olevale summale juurde lisasummat või täita taotlus pärast seda, kui eelmised kohustused on täielikult tasutud. 

Positiivse krediidiotsuse korral kantakse raha sinu kontole üldjuhul 15 minuti jooksul.  

Tähelepanu! Iga laen on finantskohustus. Seepärast on oluline teha otsus läbimõedult, tutvuda tingimustega ja vajadusel pea nõu spetsialistiga. Kindlasti mõtle ka selle peale, et kas suudad igakuiselt laenu koos selle intressikuludega tagasi maksta. Seda ka siis, kui peaksid ootamatult kaotama oma sissetulekud.

Saad ise paindlikult valida, kas soovid kasutuses olevat krediidi tagasi maksta graafiku järgsete minimaalsete kuumaksetega, minimaalsetest maksetest suuremate maksetega või korraga kogumahus tasudes. Kui leiad, et saad kasutusse võetud summa algsest maksegraafikust kiiremini tagasi maksta, on tulemuseks ka väiksem tasu. Monefiti teenuse puhul maksad krediiditasu ainult selle perioodi eest, kui krediidisumma on sinu valduses.

Monefit on läbi ja lõhki digitaalne finantsteenus ning alternatiiv kiirlaenudele ja SMS laenudele. Krediidi taotlemine on tehtud tänu tehnoloogiale väga lihtsaks ja kasutajasõbralikuks.  Kui vajad laenu just summas kuni 10 000€, siis sobib Monefit hästi.

Monefit Estonia OÜ kontaktid

Sul on täpsustavaid küsimusi? Tutvu eelnevalt Monefit Estonia OÜ kodulehega monefit.ee, kust leiad kogu täpsema info nii laenude, nende tingimustega kui ka muude pakutavate teenuste kohta. Vajadusel võta nende ühendust telefonil 6 888 222, e-post info@monefit.ee või lepi kokku kohtumine kontoris (aadress Lõõtsa 5).