laen24 logo
creditea
creditea

Creditea kaubamärk kuulub aktsiaseltsile IPF Digital, mille põhitegevuseks on eraisikute väikefinantseerimine. IPF Digital tegutseb kogu Baltikumis, Austraalias ja Mehhikos. Londoni börsiettevõte IPF Digital AS ise kuulub International Personal Finance Plc gruppi.

creditea
creditea krediitkaart

Creditea, lühidalt nende võimalustest

Antud ettevõte on tuntud oma kvaliteedi, läbipaistvuse ja usaldusväärsuse suhtes tänu millele on pälvitud hea maine. Lisaks on firmal finantssektoris pikk ajalugu, mis pärineb Inglismaa 19. sajandi lõpust. Eestis kuulub sama ettevõtte alla Credit24, millega oleme tuttavad. Nüüd on ettevõttel plaanis tuua Eestis finantsturule veel uus konkurent – Creditea.

Ettevõte toob Eestis turule uue digitaalse rahakoti ja finantsplatvormi Creditea. Eesti on tegelikult teine riik, kus uus mobiilne rahakott ja selle juurde kuuluv äpp turule tuuakse. Esimene riik, kus toodet katsetati oli meie naaberriik Läti ning võib julgelt väita, et seni on toode kasutajate poolt hästi vastu võetud.

IPF Digital on loonud juba Eestisse kompetentsikeskuse, mis tegeleb finantstehnoloogiate arendamise ja tooteinnovatsiooniga. Ettevõte sõnul on nende eesmärk on olla juhtiv digitaalsete laenutoodete ja personaliseeritud finantsjuhtimise lahenduste pakkuja Eestis.

Creditea eelised

creditea

Tänapäeval ootab tarbija paindlikke ja turvalisi finantstehnoloogilisi lahendusi, mis kohaneksid tema vajaduste ja võimalustega – Creditea on sellega arvestanud ja teeb rahaasjad võimalikult lihtsaks.Nimelt on Creditea mugav finantsimisvahend, mis suurendab ligipääsu finantsteenuste ladusale ja läbipaistvale kasutamisele. Creditea kohta sobib hästi võrdlus digitaalsest rahakotist, mis koondab igapäevase rahaasjadega ümberkäimise ühte mugavasse rakendusse. Selle kasutamiseks tuleb alla laadida äpp, tuvastada enda isik, seejärel kasutajaks registreerida ning valida teenused, mida kasutada soovitakse. Võimalik on luua digitaalne konto koos deebetkaardi või krediidikontoga, samuti mõlemaga korraga. Ühendades Creditea Mastercardi oma personaalse krediidiga, käitub see analoogselt krediitkaardiga.

Kui tavapäraselt tellivad krediidi- ja finantsasutused suured arendustööd taoliste rakenduste väljatöötamiseks IT-firmadelt, tegeleb IPF Digital uute digitaalsete võimaluste ja tehnoloogiate arendamisega enda ettevõtte siseselt. Ettevõttel on pikaajaline sektori tundmise kogemus ning nende töötajad teavad hästi oma kliente ja nende vajadusi ning suudavad pakkuda seejuures tänapäevaseid uuenduslikke lahendusi. Asutajad on toote arendusse kaasanud oma pikaajalise kogemuse FinTech-sektorist ja koondanud just parimad võimalused kliendi jaoks.Isikutuvastus tehakse rakenduses läbi Onfido AI lahenduse, mis on sarnane Eestis tuntud ükssarviku Veriff teenusele. Onfido on samuti globaalsete juhtivate finantsasutuste partner, tagades maailmatasemel tehnoloogia abil isikutuvastamise turvalisuse, mida kasutavad näiteks nii VISA kui ka Microsoft. Seetõttu toimubki konto avamine digitaalselt ja võtab vaid paar minutit.

Deebetkaart väljastatakse suve lõpuni tasuta ning seda saab kasutada nii enda rahaga kui ka krediiti taotledes. Vajadusel saab raha välja võtta ükskõik millisest pangaautomaadist ja Eestis on see ilma lisakuludeta.Creditea rakendust ja pangakaarti ehitades on IPF Digital esmatähtsaks pidanud läbipaistvust hinnastamises ja toodete toimimises.

Äpi turule toonud IPF Digital on esimene krediidiandja Eestis, mis on liidestanud infosüsteemi Maksu- ja Tolliameti (MTA) pakutava füüsilise isiku maksuandmete X-tee teenusega ning Riigi Infosüsteemi Ameti nõusolekuteenusega.See võimaldab teha kliendi nõusolekul kiireid päringuid MTA andmebaasi, kust saadavate andmete alusel on Crediteal võimalik kiirelt ja turvaliselt langetada vastutustundlikke laenuotsuseid.

creditea
creditea

Krediidikonto

  • Creditea pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel.
  • 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max 50,55%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€.
  • Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Krediidikonto plussid

  • Raha kasutamine toimub otse Creditea kaardiga makstes või kandes selle üle enda pangakontole
  • Maksma peab ainult kasutamise eest
  • Kliendina saad täielikku ülevaate krediidi kasutamise, tagasimaksete ja tehingute kohta

Miks peaks otsustama Creditea kasutamise kasuks?

Creditea abil on igapäevaste rahaasjade haldamine lihtne ja nutikas. Esiteks on rakendus täiesti tasuta ning vaid mõne minutiga on võimalik seal konto avada. Mainitud mobiilirakenduse kaudu on lihtne hallata kõiki igapäevaseid tehinguid – kontrollida saldosid, maksta arveid, sooritada makseid, ostelda veebis või maksta kaardiga, kus iganes soovite, ja kasutada vajadusel krediidiliini.

Mastercardi deebetkaart:
Mastercardi deebetkaarti saab tellida posti teel. Kaart töötab nii teie kohalikus riigis kui ka välismaal. Kusjuures igal ajal on võimalik kaardi seadeid ja limiite muuta ning määrata, kaarti aktiveerida või deaktiveerida – seda kõike mobiilirakenduses. Lisaks ei pea te muretsema oma kaardi PIN-koodi unustamise pärast, sest näete seda alati rakenduses.

Virtuaalne kaart:
Virtuaalkaardiga saate kohe turvaliselt veebis ostleda, kuna see on ettevõtte veebilehel saadaval kohe pärast konto avamist.

Krediidipiir:
Rakenduses saate taotleda krediidiliini lihtsalt ja kiirelt ning hallata seda täielikult oma mobiilirakendusest. Krediidiliini tasumine toimub ainult siis, kui raha on kasutatud.

Ohutus:
Iga kord, kui kasutate kaarti, sooritate maksekontole tehinguid või kasutate krediidilimiiti, teavitab äpp teid sellest kohe. Internetist ostude tegemisel kasutatakse täiendava turvakihina Mastercard 3D turvaprotsessi. Lisaks saate kõike kinnitada oma näo ID tuvastusega või valida isikliku PIN-koodi kasutamise.

Kuidas alustada kasutamist?

Creditea kasutamise alustamiseks ei pea te kontorisse minema ega järjekorras ootama – kõik toimub teie mobiiltelefonis. Selleks pole vaja muud, kui ennast veebis turvaliselt tuvastada. Logi sisse ning avasta ise!

ferratum

Creditea lisainfo

E-mail: info@creditea.ee

Klienditeenindus: E-R 9.00 kuni 20.00, L-P 10.00 kuni 18.00

Telefon: 6119090

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda kodulehel creditea.ee teenuse tingimustega või konsulteerida asjatundjaga telefonil 611 9090.